rozpoczęcie sezonu:)
47 957 wyświetleń

Pogoda była rewelacyjna -grzechem byłoby się nie poopalać:) Jesteś/escie chetna/ni na wspólne opalanie..?:) A poźniej balsamowanie rozpalonych ciał...:)

Zarejestruj się
szybko i łatwo w 5 minut
Zarejestruj się
szybko i łatwo w 5 minut
47 957 wyświetleń 29.4.2009 16:09
138 użytkowników lubi to
Lubię to