rozpoczęcie sezonu:)
47 957 wyświetleń
Pogoda była rewelacyjna -grzechem byłoby się nie poopalać:) Jesteś/escie chetna/ni na wspólne opalanie..?:) A poźniej balsamowanie rozpalonych ciał...:)