Santova čubka
2 198 wyświetleń

Je po Vánocích, dokonce i po svátcích a já zjistil, že jedna amatérka se zapomněla s vánočními ozdobami v mém ateliéru po útoku úchylného Santa Clause...

Máte s tím také někdo zkušenosti...? :-)

PS: Chcete zveřejnit i video z prasáren, které Santova čubka v ateliéru prováděla?

Zarejestruj się
szybko i łatwo w 5 minut
Zarejestruj się
szybko i łatwo w 5 minut
2 198 wyświetleń 28.12.2024 17:51
108 użytkowników lubi to
Lubię to