Sedma
1 987 wyświetleń
Predem se omlouvam za zvlastni a nekvalitni upravu fotek,ale :
1. Nemam zapotrebi sam sobe vyrabet problemy,kde byt nemusi,
2. Nemam kvalitni editor a kdybych jej mel, tak na to stejne nebudu mit cas
3. Tak trochu jsem si hral.
4. Udelam pak zaheslovanou galerku, kde bude vse bez cenzury. Mozna.
Takze diky za pochopeni, hezkou zabavu, a...a...no treba se zase neco bude libit. Cau.
Zobacz więcej albumów i wideo tego użytkownika
Polecamy
Nowe
Nowe
Nowe
Nowe
Nowe
Nowe
Nowe
Nowe
Nowe