Nudapláž Senec
112 901 wyświetleń

Dnes dostala polovička v práci skôr voľno, tak sme odbehli na nudapláž do Senca. Bolo fajn, slniečko sa usmievalo, len sme boli sami... Teda neboli sme tam sami, bolo tam plno, ale boli sme tam sami, bez nejakých priateľov, lebo aj ak sa nejaký pár ozve, tak nie je seriózny a keď ide o stretnutie, tak sa stratí. A my máme nudapláž radi...

Zarejestruj się
szybko i łatwo w 5 minut
Zarejestruj się
szybko i łatwo w 5 minut
112 901 wyświetleń 18.6.2009 15:42
623 użytkowników lubi to
Lubię to