W ogródku
3 537 wyświetleń

Lubicie przyrodę, ciepłą pogodę? Ja uwielbiam, warto mieć ogródek, można spędzać czas aktywnie, zrobić sesję przyrodniczą... Po wszystkim wysikać się na trawkę...;) Jest tu zarówno coś dla tych którzy chcieli subtelne fotki jak i dla tych co prosili o mokre ujęcia. Sesje plenerowe nie są łatwe jeśli chodzi o prywatność. Teraz się udało. Super;)

Zarejestruj się
szybko i łatwo w 5 minut
Zarejestruj się
szybko i łatwo w 5 minut
3 537 wyświetleń 7.6.2025 08:34
275 użytkowników lubi to
Lubię to