Again a review with the Boss.…
3 044 wyświetlenia

Opet jsem byl pozvan na vyhodnoceni roku 2025 a planu na rok 2026. Sefova vzdy vi co a jak, a ja nemohl rici ne... Snad mne chapete..:) Jsem Gentleman a zene se ma vyhovet a sefove proste musite..:)

Opet hodnoceni s Sefovou...:)
Zarejestruj się
szybko i łatwo w 5 minut
Zarejestruj się
szybko i łatwo w 5 minut
3 044 wyświetlenia 1.4.2026 18:06
261 użytkowników lubi to
Lubię to