culito v lese
149 718 wyświetleń

Díky moc za milé komentáře a povzbuzení do dalšího focení. Přes týden jsme byli v Beskydech:
nešli jste ve středu po modré značce na Bumbálku...?
P.S. Děkujeme Lesnímu závodu za zapůjčení těžké techniky.

Zarejestruj się
szybko i łatwo w 5 minut
Zarejestruj się
szybko i łatwo w 5 minut
149 718 wyświetleń 11.7.2005 06:33
253 użytkowników lubi to
Lubię to