Nuez B&W
6 152 wyświetlenia

Czekam na wiosnę! Mam dość zamkniętych okien i smutnej przyrody wokół. Chcę, żeby było już wreszcie ciepło. Tyle nowych miejsc do kochania się czeka na nas... A na upał najlepsze są lody ze śmietanką :o)...

Zarejestruj się
szybko i łatwo w 5 minut
Zarejestruj się
szybko i łatwo w 5 minut
6 152 wyświetlenia 7.4.2010 13:46
124 użytkowników lubi to
Lubię to