něco z pátku :o)
25 713 wyświetleń

Milí přívrženci,dlouho jsem nic nepublikoval,protože tak nějak nebylo co :o(
V pátek po hokně jsem se vydal na klasickou trasu a ve třetím baru asi o půl šesté jsem měl štígro!
Pohledná padesátnice sama u stolečku,slzy na krajíčku panáka a kafe před sebou....
Dopadlo to dobře,to nakonec vidíte sami!
Měl jsem zase po dlouhé době radost,protože krom těch špinavých kalhotek jí fakt nádherně smrděla píča,čichal jsem ji jak nepříčetnej...

Zarejestruj się
szybko i łatwo w 5 minut
Zarejestruj się
szybko i łatwo w 5 minut
25 713 wyświetleń 21.10.2012 09:42
205 użytkowników lubi to
Lubię to