Ukáž sa aký si gentleman a nie úbožiak Zgłoś _diablik_ Obserwuj 8 miesięcy temu Som gentleman na úrovni 70.4 % Som úbožiak ktorý si chce len vyhoniť 29.6 % Total votes: 27 Głosowanie zakończone