Doba je taková bohužel že nikdy už reálně nepřijde si zašukat. Už jim stačí jen mobil😱🤮 Zgłoś Drakon12 Obserwuj 7 miesięcy temu Souhlas 66.7 % Nesouhlas 33.3 % Total votes: 33 Głosowanie zakończone