Ahoj,je tu někdo z Horních Počapel,nebo blízkého okolí? Napiš Zgłoś Mass21 Obserwuj 2 miesiące temu Ano,napíšu 11.8 % Nene 88.2 % Total votes: 17 Głosowanie zakończone