Vadilo by ti že osoba se kterou bys měl/a spát je bi? Zgłoś Ferda123xd Obserwuj 2 miesiące temu Pouze pro: Bez osób transpłciowych Jsem hetero - Vadilo 7.7 % Jsem hetero - Nevadilo 37.2 % Jsem gay/lesba - Vadilo 1.3 % Jsem gay/lesba - Nevadilo 9 % Jsem také bi 44.9 % Total votes: 78 Głosowanie zakończone