Zdravím vás všechny. Co si myslíte o tom, když někdo nabízí nějakou službičku za nějaký ten peníz? Zgłoś Luka184 Obserwuj 17 dni temu Je to ok. Je to jistý druh přilepšení Nemám jej rád .. Je mi to jedno Total votes: 56 Wygasa za: 12 dni