Tak schválně. Která byla včera na divadelňaku v HK a potom ve fabrice? Zgłoś Uvidimepotom Obserwuj 4 dni temu Byla jsem minimálně divadelňák. 0 % Byla jsem i ve fabrice 100 % Total votes: 5 Głosowanie zakończone