Miluji pohádkáře

18.1.2026 11:18·360

Ano, je to tak. Jako Panna jsem živoucí detektor lži. Nemusím se cíleně zaměřovat na to, jestli mi někdo lže, prostě to vím, cítím a následné situace to z 99% potvrdí.

Miluji pohádkáře, lháře, mlžiče, lidi, kteří neví, co chtějí anebo chtějí příliš. Tito lidé mě totiž vůbec nezajímají. Jejich jednání je pro mě nevyzpytatelné a tím pádem nudné. Nejsem z těch, co dávají šance do nekonečna. Nejsem z těch, kdo bere matoucí informace jako výzvu. Nudí mě to a demotivuje.

Pokud si přitahujeme do života to, co nechceme, tak to nějaký důvod má. U mě to jsou hranice. Zkouška, co jsem ochotná tolerovat. Stáváme se tím, co tolerujeme. Pro tohle mám nulovou toleranci.

Proč to píšu sem? Protože mnozí z vás si stěžují, že není lehké se s někým domluvit, udržet kontakt, natož se reálně sejít. Pamětníci říkají, že to tu už není, co bývalo. Spousty fake profilů atp... je to takové, jaké si to děláme. To je celé.

Tak jsem si opět popipindala, tralalala...mějte krásné erotické dny, sny ... prostě ať to stojí a stojí to za to;)

360 wyświetleń4 miesiące
21 użytkownikom się to podoba