Střet generací

28.3.2026 19:07·301

Čím dál tím častěji narážím na sociálních sítích na střet starší a mladé generace. Na otázku " Jak by jste popsali svůj věk, tak aby to mladším generacím nic neřeklo" strašně moc lidí psalo věci jako " Respekt" , " Slušnost" , " Úcta". Dle mého názoru je to -s prominutím- hovadina! Za ty roky tady jsem si měla možnost povídat s tisíci lidmi. Staršími, mladšími, občas s velmi zajímavým sexuálním zaměřením. Musím uznat, ne každý je tu romantik a stejně tak tu není každý druhý hovado. Ale na rovinu, mnohem častěji mě uráží pánové 50+. Zároveň nechápou když jim napíšu " Ne, děkuji". Ať jsem fér, za tu dobu tu se mnou mluvil i jeden Zajda dost neurvale, ale starších pánů desítky. Tak kde je ten respekt, se kterým starší generace odsuzuje tu mladší. Nevidím to tak zlé, spíše ti staří jen nechápou ty mladé, nesnaží se je pochopit, protože oni už mají odžito a nemusí se tedy už nic učit. Ale možná by bylo fajn zkusit poznat lidi, které hází do jednoho pytle, než je pomluví.
Ale mám zde i zkušenosti s velmi milými staršími muži. S jedním si píšu už roky a občas mě mrzelo když mi psal zkušenosti jak ho holky posílají k šípku ( slušně řečeno) protože je starší. Sama ale vím, že je to slušný a zdvořilý muž. Tohle je téma, nad kterým přemýšlím už několik dnů a tak nějak je mi to na dnešní době trochu líto. A pro starší generaci...nebojte se s mladšími dát do řeči, možná vás překvapí jací jsou. 😜

301 wyświetleń2 miesiące
14 użytkownikom się to podoba