Seznámení jen pro hezké lidi

27.6.2026 09:29·51

Asi každý ví, že svět je otevřený a dostupný jen pro hezké a atraktivní lidi. Hezká ženská sežene chlapa, stačí ukázat prstem, my hezký kluci,s velkým pérem a pěkným tělem si vybíráme ty nejhezčí holky, ostatní mají smůlu a berou co jim zbyde. Ve společnosti se ukážeme s tou nejhezčí modelkou, zkrátka, máme to privilegium, že si můžeme vybírat. Málokdo se chce ukázat s tlustou, nebo hezká holka se nechce ukázat s nevysportovaným modelem.

Takže, jako film, Tahle země není pro starý,, tak seznámení není pro ošklivý. Kdyby se někdo ukázal ve společnosti s tlustou nebo ošklivým klukem, tak by si zničil status a spadl z žebříčku kvality, v ičích kamarádů by ztratil kredit....

Ale... To zkrátka není pravda. Zrovná já mám to štěstí, že mi bylo naděleno ode všeho maximum. Hezký jsem, v boji i za pluhem obstojím... Vždy po mě šly ty nejhezčí holky, modelky, které každý chtěl. Mohl jsem jen ukázat prstem. To můžu dodnes. Jenže já je vždy odmítal. Dokonce se o mě na střední kvůli tomu říkalo, že jsem asi na kuky.

Odjakživa se mi líbí plnotučné ženy s obrovskou prdelí a stehny. Ty, se kterými se ostatní nechtěli ukazovat, já ano.

Dělalo mi to i dobře a dával jsem to najevo. Dokonce se stával takový paradox, že jsem o ně musel usilovat, protože si myslely, že si z nich dělám srandu, neboť já, který si může vybírat, by chtěl zrovna je. Mě prostě hubené atraktivní krásky nevzrušují, nic mi to neříká. A mám kamaráda, je to multimilionář. chodíme často na kafe, někam jezdíme. Není opravdu žádný hezoun, nos jak bambulu, figura nic moc, vzhled tuctový a péro má malé a ještě takovou celkem ženskou prdel. Vím to, protože za ním létám do Řecka na chalupu a nahého ho znám úplně detailně.

A kupodivu, nemá problém s ženskejma. Ať jsme kde jsme, tak flirtuje a sbalí tak krásné ženské, že mi to hlava nebere. On je zase na ty hubené vychrtlé krasavice, u kterých by se mi ani nepostavil. Jedeme do Brna, on laškuje s majitelkou kavárny a za hodinu si s ní domlouvá rande. A o víkendu už s ní byl na Hotelu. A pozor, to netušila, že je milionář. X krát jsem byl svědkem, že sbalil krásnou ženskou, aniž by měla tušení, jaké má konto. Nechápu, co na něm vidí, asi je důležité charisma a vyzařuje něco, co ty ženy přitahuje. Ono je také důležité chování, vystupování, sebevědomí. Asi je spíš mnohdy důležité, zda je člověk zábavný, komunikativní, suverén. Nikdo asi nechce protivný protějšek, burana. . Takže opravdu to není tak černobílé, jak by se mohlo na první pohled zdát.

51 wyświetleń1d
10 użytkownikom się to podoba