Keď ženy cikajú

16.7.2026 22:46·19

Keď som mal ešte násť rokov, štvrťstoročie naspäť, v časoch, kedy bol vysokorýchlostný internet v nedohľadne a počítače sme zďaleka nemali všetci, spomínam si, ako v jeden pekný slnečný letný deň, trávim u sestry na dome. Švagor aj ona nie sú doma a ja sa ešte nevedomky pripravujem, na dlhoročnú púť s pornografiou, ktorá mi navždy zmení svet. 

Zvedavosť bola silná, angličtina v tom veku chabá a prvé porno sledujem amerických hasičov, ako šukajú krásky po hasení ich dievčenskej klubovne. V úžase precitnem a penis tvrdý ako nikdy, pýta si žmolenie a znásobenie rozkoše. 

Urobím sa veľmi rýchlo ale nemám dosť, chcem vidieť viac a po pár hodinách v napätí, náhodou natrafím na raritu, teda v tej dobe raritu a to piss ženy, ktorý robí cez tepláky. Možno odvtedy mám na tento kus odevu takú slabosť. Zrýchlene dýcham, srdce bije ako o závod a nervózne sledujem dvere domu, aby ma pri tejto nehanebnej činnosti nikto nenačapal. Čerstvo po birmovke si naťahujem penis a sledujem ako sa na jej teplákoch stále zväčšuje mokrý fľak. Nádhera.

Neskôr objavujem rôzne iné kategórie, ale piss je taký môj evergreen ku ktorému sa vždy rád vrátim. 

Mal som v živote dve priateľky, ktoré vedeli že to chcem skúsiť a boli natoľko skvelé, že mi to dopriali, ale.. ani jedna z nich nebola ten typ uchýla, ktorý mi to navrhne sám od seba lebo to jej myseľ rajcuje. Nevzrušovalo ma to, proste, nič zásadné to so mnou nerobilo. Myslel som si že ma proste fantázia baví viac než realita a prestal som riešiť. Až raz, jedného teplého júlového dňa v lesoch okolo Modry, keď som šlapal na výhľadňu, bolo mi treba odskočiť si na malú. Nechal som priateľku na cestičke a stratil sa medzi stromami v lese. Vytiahnem penis a spustím silný prúd moču, v tom sa mi stretne naraz pohľad s peknou tridsiatničkou asi dvadsať metrov odo mňa, ktorá čupí a ciká. Chcel som byť gentleman a otočiť sa, ale nezvládol som to a nemohol sa na ňu prestať dívať. Málo vecí mi príde tak pekných, ako keď žena čupí v lese a ciká. Prekvapivo neuhla pohľadom, ale sledovala mňa pri tej istej činnosti, oči otvorené dokorán, zvedavá a rozrušená. Dokončili sme dôvod našej zachádzky, utrela si rozkrok servírkou a stavím sa, že okrem moču tam boli aj iné telesné tekutiny. Keď sme sa stretli neskôr na vrchole výhľadne, kde si s priateľom vychutnávali panorámu západného  Slovenska a videli sme sa prvý krát oblečení, usmiali sme sa na seba a periférne sme sa neprestali sledovať. S partnermi po boku, spájalo nás malé zakázané zvrhlé tajomstvo z lesa, iskrilo to medzi nami ako pred búrkou a už som neskôr dotyčnú nikdy nevidel. Napriek tomu, to bol jeden z mojich najviac erotických zážitkov v mojom živote. 

19 wyświetleń10d
10 użytkownikom się to podoba