Punčový?
Co takhle punčový sraz v Olomouci? Napadlo nás s Ka*jou,že by bylo fajn se vidět a pokecat i u nás na Moravě. Asi nic velkého, ale byl by někdo,kdo by se chtěl přidat? :-) Dát si na náměstí dobrý punč a něco k zakousnuti a při tom pokecat?
Co takhle punčový sraz v Olomouci? Napadlo nás s Ka*jou,že by bylo fajn se vidět a pokecat i u nás na Moravě. Asi nic velkého, ale byl by někdo,kdo by se chtěl přidat? :-) Dát si na náměstí dobrý punč a něco k zakousnuti a při tom pokecat?
1089 obserwujących
puncovo-puncochovy tiez nemusi byt zly :D
Leda punčochový :-)
kdy to chcete spáchat, mládeži?
pokud budu moct, tak ráda dojedu
olomouc mam rada, krasne mesto, uzite si to dievcata :D
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing.