chat

22.10.2016 20:26·1189

Nebojte , nejde o místní chat . Nejak sem sa dostál na jakýsi chat , co si tam tý týnejdžri ( kurva to je tada slovo, too v pravopisné moravštině nemáme) píšů dejaké kraviny . Pravda , nejaké ty otázky si ani amatéři nedovolí a pícha sa tam vrchem spodem( nebo spíš zepředu a zezadu , kdo sa v tem má vyznat ) Tož aj sem sa normálně červenál , když sem to čétl. Ale co mě fakt překvapilo , byla otázka na moju dcérku . Prý milovat , či byt milována . Odpověděla -- dobře sa nažrat . -- Kurva ale su na ňu hrdýý:-))) Evidentně sa potatila . Tož dobrů chuť amatéři a mylujte sa a množte sa :-))))

vinšuje jenda-k ps: prý to de nejlíp s klobásů v ruce :-)))

1189 wyświetleń9l
1 użytkownikowi się to podoba