Úchyl, kdo není úchyl?

4.2.2019 05:37·2263

Uchylove jsme všichni tady prostor k debatě není. Jen každý má jinou uchylku kterou bere jako normální a tak si myslí že i on je normální a Uchylove jsou ty ostatní. A protože jsem měl celý život hodně rád sex a stále mě baví i v52 letech tak mi dost často rikali že jsem uchyl a já na to byl brzy hrdej. Hlavně po ránu když se mí kamarádi posklebovali co sis to včera večer zase táhl domu za opici a já se jich zeptal a jak vy jste si vyhonily curaky a najednou bylo po smichu. Po pravdě musim přiznat že pár probuzení nebylo moc hezkych i přes to jsem toho nikdy nelitoval. Pokud se vam (Uchylum) to tohle bude aspoň trochu libit tak se s vami o pár pikantních sex zazitku podelim jinak na vás sere Karel Sojka UCHYL. Málem bych zapomněl když jsem na ZŠ pzinesl z diktátu čtyři minus tak máma pekla Dort. A vy prihmurte oko. Diky UCHYLOVE

2263 wyświetlenia7l
13 użytkownikom się to podoba