Čo je dôležité a čo nie

7.4.2011 19:13·1995

Dôležitý sú ľudia a nie veci! Jedna mladá žena išla autom z práce. Išla veľmi opatrne pretože mala nové auto, kúpené len pred pár dňami. Jej manžel musel dlho šetriť, aby jej ho kúpil.Na preplnenej križovatke na chvíľku zaváhala, zazmätkovala a narazila blatníkom do nárazníka iného auta. Vodič toho druhého auta ju vypočul, bol chápajúci a milý, ale trval na spísaní škodovej udalosti. Žena sa rozplakala. Ako toto vysvetlí svojmu manželovi? Začala hľadať potrebné dokumenty od auta a papier o hlásení o škode pre poisťovňu a vtedy z obalu kde boli vypadol nejaký lístoček. Rozhodnými ťahmi mužského písma bolo na ňom napísané: "V prípade nehody si pamätaj, že milujem teba, nie to auto! "

1995 wyświetleń15l
1 użytkownikowi się to podoba