Hračky pro nezkušené

Co pořídit

Ahoj, s manzelkou jsme si řekli, že bychom si mohli zkusit ozvlastnit sex nějakou hračkou. Dostal jsem to za úkol. Jenže toho jsou takovy spousty a my ani jeden nevime co pořídit. Neměl byste někdo tip pro zacatecniky😊
Vibrátor je skvělá hračka na začátek. Pak záleží co má ráda, můžete dildo, buttplug, něco na bradavky a tak...
O vibrátoru jsem uvažoval. Jenze zrovna těch je mraky 🤔
Je jich mraky . Koukni třeba na tenhle,, We Vibe II,, nebo tomuto podobné, dá se využít i na chlapovi
U nás žádná hračka nikdy moc nefungovala, i když jsem měl hodně divoký holky.
Všechno se pak jen válelo v šuplíku.
A ještě s tím byl problém, že to najdou děti.
Nám vždy stačilo moje větší péro, gel a šikovný prstíky.
Pokud nemáte zkušenosti, asi bych nerval tisíce do něčeho, u čeho nevíte, jak moc příjemný to bude.
U vibrátoru bych začal tím, že si vyberete materiál, dáte cenový strop a pak si vyberete rozměry. Na pokročilý funkce bych se zatím vybodl. A pak už jenom vybrat tvar, barvičky,...
Zkus nějaký velký umělák, jako fakt velký. Moje to miluje. Bude tvrdit že je to velké, ale roztáhne se. Pak teprve pochopíš, že by dala klidně dva zaráz 😉
Vakuová pumpa pro oba. Dildo do zadku.
Pro ni nějaký Womanizer, pro tebe kolik na prostatu nebo vibrační kroužek na penis a je o zábavu postaráno.
Ty jo, vibracni krouzek na penis je celkem o nicem. Doporucuju jak rikas womanizer, nebo masazni hracku naomi wand a pro chlapa vibracni, nafukovaci dildo 🙈*4*
Psal pro nezkušené tak jsem nechtel hned z ostrá 😃 , jinak topovka je ElectraStim. A o dildech pro chlapy bych mohl psát eseje😋
Jen pis pis xD me vzrusuje, kdyz to muzu chlapovi udelat dobre pripinakem nebo dildem 🙈🙈
Škoda ze jsme od sebe tak daleko😟
To by se mi líbilo.Mam rád Piss oboustranný i umelaka v prdelce.
Ano, electrastim je pecka. Jenže tady až na pár případů to lidi hatí, protože na to nemají nebo nechtějí za to dát tolik peněz- tak je to blbost.... my co víme své.....že? *22**24**1*
Je blbost něco kupovat jenom proto, aby něco bylo. Koho ta hračka má uspokojit? Tebe, ji nebo oba?
Co v sexu neprovozujete? Je nesmysl kupovat anální kuličky, když anál ani jeden nemusí, takže to hodně pomůže omezit, co dává smysl.
U toho zbytku se rozhodněte, co chcete vlastně zkusit a při čem tu hračku použít.
Rozhodně by pomohlo si udělat společný výlet do sexshopu. U toho, co vás zaujme si představit, jak to používáte a jestli vám to k něčemu bude.
Až budete mít jasno, co s tou hračkou budete dělat, tak je na řadě volba podle parametrů. Kolik máte finanční strop, jestli to dildo má být realistický nebo futuristický, rozměry, materiál,... A vypadne tak do 20 kousků a pak už je to "jenom" problém na úrovni volby mezi 20 čokoládama v obchodě.

A stane se, že něco člověk nemusí, třeba po zakoupení prvního vibrátoru jsme zjistili, že bývalka nesnáší vibrace. Byl jsem pak rád, že jsme koupili vibrátor za cca 350 a ne nějakou obludu za 2000 s 50 vibračníma programama, protože stejně sloužil jenom jako dildo...
zkuste vybrátor na koule panečku jak se pak stříká a dráždí to partnerku + je to levný
Pořiďte si anální kolíky a jeden druhému ho tam zavede