Piercing bradavek u žen

Velká v prsa s piercingem

Hezký den dámy a pánové.
Jak vnímáte, jak se vám líbí piercing bradavek u žen? Manželka ho má a vypadá to parádně a dost mě to bere. Jsem ujetý na velká, visící, přírodní prsa a když jsou k tomu velké dvorce a bradavky ... Proto taky mám prsatou manželku s výše uvedeným a to nikdy neomrzí. Doma chodí bez podprdy a když člověk vidí tu velikost, obrysy, to je prostě krása 😉 A to nemluvím o pohledu při sexu. Řekl bych čím větší tím lepší, ale ono taky záleží na tvaru a přitažlivosti dané osoby.
....pokud je to velikostně decentní doplněk proč ne....jen z toho nedělat dominantu ..... takže za mě všeho s mírou..... někdy je méně víc
Za mě super, i intimní je fajnový. Je to hezké a zvyšuje i vzrušivost 👍
Me se na zenach piercing bradavek pripadne klitorisu velice libi, jeste vic vzrusujici ale to pro me je, kdyz je holka potetovana.. 🤷‍♀️🙈
K tomu tetování. Jak bylo uvedeno výše, všeho s mírou. Jak je to již po celém těle, tak to se mi moc nelíbí, ale každý to má jinak a to respektuji. Žena má také tetování, v ale jen na těch místech a je to pěkné.
Sám nejsem příznivcem jakýchkoliv moderních záležitostí. Piercing v oblasti klínu je pro mě až odpuzující. Nicméně v bradavkách se mě líbí a to hodně. Stejně tak s tetováním. Dole ne, ale mezi prsy je hezký a třeba takový ,, rukáv,, je moc fajn.
Piercing v bradavkách se mi líbí jen u menších prsou.
Zdravím, mám též, nechala jsem si ho udělat i kvůli slabé citlivosti bradavky a funguje to😊
Tak, ze bych si ho nechala udelat taky? 🙈 ja zacnu citit bradavku jen tehdy, kdyz mi manzel udela dusana nebo do ni zaryje nehty.. *3* 🙈
Mně to fakt pomohlo a ještě je to fakt pěkný 😄
Je to pěkný,a moc sexy, když má holka pyrsing v bradavkách,nebo na kundicce, a když má v jazyku tak při oralu to je boží,za mě, mě se to libý.
Mě se to moc líbí 😉 Tak jestli se to líbí i tobě, tak neváhej a pak sem dát fotečky, ať je na co koukat. Co říkala manželka, tak jsou citlivější a ještě musí dávat pozor, aby někde nezavadila (nebrnkla) to bolí. Mě by se líbil i dole, ale to nechce a když nechce, tak to respektuji. Já jsem horňák, takže nahoře pro mě super 👍🙂
Saggy s piercingem 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
Ano, záleží na tvaru a přitažlivosti každé osoby. Mě se líbí všechny typy ňader. Mám rád maličké i obrovské. Každé mají něco do sebe a ozdoby ve formě piercingu jsou sexy.
U nás, v jedné místní restauraci kam chodíme s manželkou, obsluhuje asi pětadvacetiletá holka. Je krásná drobná blondýnka a má takové ty malé stojaté kozičky. No a v létě se jí vždycky přes to upnuté tričko rýsují ty piercingy. 😀 Je to fakt potěšení pro oko. 🙂👍