Ten post został usunięty przez użytkownika.
Jste pro zasmání !
to je jako boží trojjedinnost,jeden větší mák než druhej a třetí,myslí si že se vrhli do boje ale za co,leda že by obhajovali diplom z plzeňský právnický fakulty a jestlipak už mají vyléčený ten žalud napadený plísní,nejspíš ne to trvá dlouho,no když je někdo čuně není se co divit že,sexnebi-nic-moc-kurvy-ne a tak podobně.
Přesně uvedeno...Jeden a tentýž(sexvnebi) psychopat zasírá všechny diskuzní fora svými nenávistnými výpady a to napadá i ženy-ubožáček.Nikdy jsem se do žádné diskuze nezapojil,ale toho magora nelze nechat bez odezvy.Jsou to sice staré výplody,ale je mi jasné že takový psychouš bude otravovat ovzduší znovu a nejen pod těmi třemi nicky....Ignorovat ho bude asi nejlepší,at se tím jedem otráví sám!?
nemám rád moc mladé a hlavně s malou kundou,z toho je odřený pták,modřiny a ještě mažou málo,takže fajn je kunda velká,dobře mazající to se potom do ní mrdá krásně,no když máte velkýho ptáka tak to potom je veliká kunda nejlepší.
tak toto takovou debilitu může napsat pouze debil že by mladá s malou kundou nemazala? tak šukej slonici : jo to víš když si ženu nedovedeš připravit a místo něžné milostné předehry jí pouze vulgárně nadáváš tak nebude vzrušená žádná nechlub se a nechval smrdíš na dálku protože samochvála smrdí velkého čuráka má akorát tvoje žena protože má tebe kdy konečně odtáhneš k tomu bráchovi do téafriky jseš chudák který ale nezaslouží politovat
tak to vidíš jak sis naběhl to víš nesouhlasitz s takovým debilem to je riziko já to taky neslyšel že by si někdo odřel čuráka při šukání je to debil je to fakt že on vždycky napíše nějakou kravinu vyvolá hádku a potom uráží ty kteří s ním nesouhlasí on kundu ještě neviděl neví že je pružná a že se přizpůsobí jde pouze o to umět na ženu sáhnout dalbychuty debile ona žena totiž není kus dřeva kdoví kam ho vždycky rveš do díry po suku ? proto sis ho odřel máš ho samou třísku a otekl ti nebo jsi ho narval do včelího úlu a zabouchal jsi?proto ho máš tak velkýho debile
Sociopat jako je sexnebi A JEŠTĚ DALŠÍ JAKO NIC-MOC,KURVY-NE nejspíš jeden a ten samý sociopat,ne-li tak je to pro tento web veliká pohroma on stačí ten sexnebi,co s nimi ?Zde pomůže jen ignorovat a to důsledně !
zato mezi tvými žádný rozdíl není všechny srší zlobu vulgaritu a pod. a že jich máš nepočítaných tak tady sviní web už deset let
O tom se každý přesvědčí!Například takovej sexnebi je kunda z ryby!
jo to je ,většinou jsou tady vidět v galeriích pěkné mušličky ty se dají určitě pěkně pomilovat pouze ta kunda co sem dal fredasd alias ahasver ta se dá pouze hnusně mrdat a na to je dalbych specialista ale mezi nicky ahasver ,dalbych fredasd alihejbej ,nickien,zlobítka není žádný rozdíl jsou to nicky jednoho blbce který tady svými vulgárnostmi zasvinuje všechny téma a galerie
Nebavíš Pepku vyskoč!Nemáš ani ptáta ani kundu a chceš do toho kecat postiženej sociopate!Teď vyskoč a běž si po svejch!
ses vrátil do dětských let pubertáku šišláš jsi chtěl napsat ptáka také se tomu říká penis a nebo čurák mám ho neboj ale nechápu proč ty se o to zajímáš ale tvoje žena má obojí a ten čurák je neobvyklý no vy se musíte ve všem lišit od ostatních normálních lidí jak chováním tak tělem zrůdo lidský zmetku
Tak ty máš ptáka,to už jsi ho našel?
neboj se o mne mám ho abys rozuměl oficielně se tomu říká pyj má více pojmenování pták je jedno z nich taky čurák nevím proč se tak říká i některým lidským zmetkům jako jseš například ty no a co s těmi viry už je konec nikdo ti neposílá počítačová bedna prázdná ale v té bedně co máš na krku tam je máš pořád tam se jich vejde mozeček máš brabčí místa máš dost
Co se ti stalo sexnébi nadáváš z posledních sil,řekni nám spadly ti brejle či ztroskotal života cíl?
ty to máš v tom mozku otočený proto jseš tak vulgární kde jsi četl v mém posledním příspěvku nadávku?ty vlastně za nic nemůžeš co ten mozek vyměnit třeba z krysy to jsou zrovna taková pakáš jako brabci ukradnout vše a přiživit se kde to jde jako ty za to taky nemůžeš že kradeš kam přídeš sereš kde to na tebe příde
taky je rozdíl v pyjích,jinýho mají tito:kokon,sexnebi,kurvy-ne,ni c-moc,každej ho má nejspíš jinak malinkýho čímž je vysvětleno že se tak vztekají vidí-li velkého ptáka v akci.
to víš tak velkého jako má tvá žena nikdo nemá
Některá má kundu krásnou že vybízí k lízání!Ovšem některé jsou tak hnusné,na pohled i nemocné že by je nikdo neopíchal ani lešenářskou trubkou!
A chlapi sa zase líšia na prvé prečítanie, Tvoja decentnosť tu vždy priam hviezdi:-)))
pokud vím tvá kunda je v pořádku tak se nerozčiluj.
Ja sa nerozčuľujem, len konštatujem:-) A či je v poriadku, tým si nebuď istý, zdanie môže klamať:-)
Musí bejt rozdíl mrdat hubenou nebo tlustou,někdo říká baculky,já říkám tlustoprdky!
co Ti provedli baculky že je nazýváš tlustoprdkami,přeci nejsou o nic horší než ostatní
Milá zlatá! Ty se chystáš vážně komunikovat s tím vulgárním pitomcem? Není pod tvoji úroveň?
Co se týče té teploty, tak racionálně záleží na více fakrotů...rozdílná teplota partnerů, jejich hladina roztouženosti/nadrženosti a jistě i teplota vzduchu(vody) v okolí :P
Ale převážně v takovém tom období říje, která se v ženě může nabudit, dodá hodně na té teplotě a samec se cítí jako v ráji :P
Ale převážně v takovém tom období říje, která se v ženě může nabudit, dodá hodně na té teplotě a samec se cítí jako v ráji :P
Ashaver : Ono se obšas stane že my ženské ztratíme "vaginální vodu alias mazadlo " .Takže tím býváme suché.Já ji nemám třeba po sprše.Ale jinak "mažu" pořád. :)
Stačí chvilka a je to zase OK.Nebo přelíznout,předehra je nutná!
fakt je že do každé kundy se mrdá trochu jinak,takže všichni jsou na tu druhou zvědaví.
A na některý karfioly bych ani nenachcal!
Zdalipak by někdo porovnal kundu mojí a svojí ženy?
Také se připojím. Ano, pravda, kundičky jsou různé ale také hodně záleží na jejich majitelkách. Souložil jsem s mladou, těsnou devatenáctkou a když jsem jí rozdělala tak jsem v ní klouzal jak v průjezdu, protože to byla jen vzrušená mrtvola. naopak když jsem píchal s pětatřicátnicí do které jsem předtím narval na její přání ruku až po zápěstí, byla její pochva jak u novicky, protože uměla perfektně stahovat a ždímat. Mimochodem, vzpomeňme vyhlášené asiatky-Thajky které s pochvou dovedou usilovným tréninkem neuvěřitelné kousky.
tak jako ptáci jsou různě velký různě velké jsou i kundy. Podle hloubky, podle šíře a prostoru celé kundy, taky podle velikosti na vchodu. Ta zvenku úzká může být úzká i dál (tomu říkám útlá kunda, ta je mi nejmilejší) nebo se do hloubkly rozšíří, ža mi tam žalud čvachtá. Mají taky různý tvar: některé jsou prohnuté kupředu (to je pro mrd zepředu nejvýhodnější) jiné jdou téměř rovně, tam by se jeden nedomrdal. Jedině tak zezadu.
Skvele napsano, sama mam jak rikas útlou kundičku, ale kdyz hezky zvlhne a namaže se tak žalud čvachtá taky.
Ahojky,tak to by mne zajímalo jak se měří u nás u ženských hloubka,šířka atd.Nemyslím zrovna penisem.Ale je i jiné řešení?Fakt by mne to zajímalo
vnitřní rozměry, hloubka, šířka a zahnutí se měří univerzálním kundometrem.
proč se ptáš na takovou stupiditu?? Tj jasný, že každá je jiná i jinak šuká?!nemusíš zrovna střídat cikánku s Indkou, stačí Češky i u nich je rozdíl evidentní. Vy taky nejste všichni stejní.Naštěstí:-))
Já si říkal jak si o tom můžeme krásně poklábosit,ale co nadělám!
a ty ses tak snažil založil jsi nové téma a sice pod jiným nickem no někdo musí pokračovat v tom debilním dalbychovi ty tou samomluvou trpíš odpovídáš si zase sám asi v 6 příspěvkách no co taky můžeš dělat když se stebou nikdo nechce bavit tak musíš sám se sebou mě to zase až tak nevadí aspon na sebe vždycky něco prozradíš a ono se čím dál více ukazuje co jseš za debila
Ano ano, jsem velmi mlaďounký, ještě si mačkám beďáry :o)
Ale nejsem trouba ! Vem si občas nějakou knížku a tam si přečti jaká je lidká teplota a to bez rozdílu rasy, pohlaví a světadílu. Z tvých příspěvků je zřejmé, že budeš odborník na vše kolem sexu, všude jsi byl, všechno znáš a od všeho máš dvoje klíče. Tak hlavně majzla, ať se při nějaké žhavé souloži nepopálíš :o)
Ale nejsem trouba ! Vem si občas nějakou knížku a tam si přečti jaká je lidká teplota a to bez rozdílu rasy, pohlaví a světadílu. Z tvých příspěvků je zřejmé, že budeš odborník na vše kolem sexu, všude jsi byl, všechno znáš a od všeho máš dvoje klíče. Tak hlavně majzla, ať se při nějaké žhavé souloži nepopálíš :o)
Mladej je jasný tvoje ruce mají stejnou teplotu takže je vidět že jsi ho ještě v kundě neměl takže dyž nemáš zkušenosti a jsi mrdák teoretik měl bys držet hubu a krok!Ale abys neřekl,že jsem na tebe ras tak si až budeš zase jednou souložit dej jednu ruku do ledu a druhou do horký vody!Ovšem měl bys taky vědět,že ve dvou je to lepší!
Ty jsi trouba :o)
Víš co kovboji,necháme to koňovi,ten má větší hlavu!
ty jsi normálně mentální op.Kde si dalbych usere tak ti si v tom smradu libuješ a plácáš nesmysly.Co jsem četl tvoje výlevy,tak doopravdy to byly věti hlavu ani patu.Prostě opíšeš co dalbych vymyslel akorát přehodíš pořadí slov.A následně začneš urážet těch pár jedinců kteří by se rádi zapojili do diskuze.Já bych řekl,že jsi kreatůra s rozdvojenou myslí.Myslím ,že ty a dalbych máte jeden společný pár bot!
Jak vidno tak zase pan doktor Chocholoušek povolil na chvíli na šaškárně internet!
Ano,Chocholoušek povolil net a Ali hejbej alias Dalbych opět dává najevo svoji stupiditu.Kretén,co své foto nepošle,možná je to i dobře,proč taky zasvinit tyto stránky tím jeho hnusem.
I naturisti můžou být obrovskými kretény!To je ostatně vidět!Galerie žádná sláva a ta ženská ten vyběhlej typ to asi ani neví že tu je!
Tak už konečně vím co ti ty naturisti provedli žes je nazval hovadama.Dovolili si kritiku tvých vulgárních komentářů a příspěvků největším hovadem jseš ty Dalbych a Zlobítka jeden idiot má tři nicky.
Jen bych dodal,že něterá má tu píču tak ošklivou a některá taky drhne až si ho jede odře!To bude případ NATURISTI nicku,že onanujou tady na webu!
Vykašli se na to už Dalbychu, alias AliHej-bej,alias Zlobítka. Kam se člověk podívá, tam narazí na tvoje obhroublé, nejapné komentáře. Jsi aktivní blbec a to je tragická kombinace. Jdi už opruzovat jinam, hňupe!
Nejsi kokon ale KOKOT!
Opakuješ se!
Zdar, o těch cikánkách něco vím. To rozšiřovali němci na trase E55, ale je to blbost. V mrazu tam na ulici jebali a byli u vytržení když zmrlej vocas narvali do černý kačeny. Jsou to pitomci, lidi maj stejnou tělesnou teplotu a mimochodem říká se, že kdo neměl cikánku prej není chlap ! Já jsem ha ha ha.
V každé kundě se mrdá jinak,to je fakt.Taky některá ji má přímo horkou,třeba cikánky zpravidla!
Ale prdlajs, leda že jsi ji bral při horečkách ha ha ha ha
To je velký fantasta. Velikost péra by měřil dole, orgasmus žen se pozná podle zrychleného tepu :-) a tělesnou teplotu má každá žena jinou, podle barvy kůže!!!!!:-) Chichi

Rozdíly v kundách?
Jaké to je ve vic kundách?