Parťák na hraní
16.9.2025 02:42
Krásný den přeji ![]()
Kdo si rád hraje s hračkami ? Já je úplně miluju![]()
Momentálně si nejvíce vyhraju s hračkami na dálkové ovládání přes aplikaci a ráda zde tuhle moji zálibu budu s někým sdílet :-)
Na svém profilu mám novou hračku k vidění v galerii, určitě dej sledování mého profilu ať Ti nic neuteče😍
Napiš mi jestli také máš rád hračky a pokuď nějakou přes aplikaci vlastníš je to výhodou😜
Budu se těšit, Lenny![]()