Blogi (1)
8 lat temu
6
1062
3
Drahe damy, k Vasmu sviatku Vam v mene vsetkych muzov zelam vsetko najlepsie :) PS: Muzom, ktori nic zenam zelat nechcu respektive im chcu zazelat sami a nie mojim prostrednictvom, sa…
Informacje osobowe
| Umiejętności językowe: | Čeština |
|---|