Blogi (1)
7 lat temu
39
1184
8
Stalo se to dávno...ještě na mých studiích na umělecký škole(kde nás nejen,že neučili pravopis,ale také vesele ignorovat jakoukoliv korekturu textu,protože všechno je prostě záměr umělce a jakákoliv…
Informacje osobowe
| Płeć: | ||
|---|---|---|
| Umiejętności językowe: | Čeština |