Proč lidi nemají odvahu zveřejňovat své fotky a pravidelně odpovídat soukromými zprávami? Chlub se, nebo se styď za svůj malý penis?
Proč lidi nemají odvahu zveřejňovat své fotky a pravidelně odpovídat soukromými zprávami? Chlub se, nebo se styď za svůj malý penis?