Dneska se hodně řeší, co je ve vztazích správný postup a všechny názory mají své příznivce. Co děláte vy, když vás opustí partner, kterého milujete? Držíte se bez kontaktu, prosíte o další šanci, nebo se snažíte ho vrátit do svého života?
Dneska se hodně řeší, co je ve vztazích správný postup a všechny názory mají své příznivce. Co děláte vy, když vás opustí partner, kterého milujete? Držíte se bez kontaktu, prosíte o další šanci, nebo se snažíte ho vrátit do svého života?