Dnes okolo 23h jedu do ceska z Wilhelmshavenu prez Hamburg,Drazdany atd. Chce se nekdo pridat nebo si po ceste jen pohrat? Jsem hravy mazel,rad honim kourim a doteky.
Dnes okolo 23h jedu do ceska z Wilhelmshavenu prez Hamburg,Drazdany atd. Chce se nekdo pridat nebo si po ceste jen pohrat? Jsem hravy mazel,rad honim kourim a doteky.