Zdravím..
,,
Existuje někdo energický a má charisma..?!;"))* .)
Například je gantlman a má vkus ( styl.).(
A je v pohodě..
Nechť se ozvi..rád se seznámím s kámošem na sex popřípadě schůzky milenecké.!!*".
Schůzk+ sex!
Napiš.dik Petr
Zdravím..
,,
Existuje někdo energický a má charisma..?!;"))* .)
Například je gantlman a má vkus ( styl.).(
A je v pohodě..
Nechť se ozvi..rád se seznámím s kámošem na sex popřípadě schůzky milenecké.!!*".
Schůzk+ sex!
Napiš.dik Petr