Slunce,moře a pohoda.
49.444 visualização

Zatím to tu u nás na léto nevypadá a tak pro Ty, kteří někam za létem teprve vyrazí, přinášíme malé připomenutí,jak má léto vypadat:)).Ti, kteří už takové léto jako my prožili, si s námi mohou tu pohodu,teplo a koupání připomenout.Zdravíme tímto všechny Amatéry,naše kamarády a příznivce a zároveň všem děkujeme za přízeň,za krásné i vtipné komentáře a hodnocení našich předchozích galerií.

Inscrever-se
rápida e facilmente em 5 minutos
Inscrever-se
rápida e facilmente em 5 minutos
49.444 visualização 10.7.2007 13:07
75 usuário curtiu
Curtir