Podväzky alebo samodržky?
11.748 visualização

Podväzky alebo samodržky? Alebo silonky s otvorom? Kazdemu sa paci nieco ine, ja to nosievam vsetko.
Malá ukážka "soft" záberov z mojich zrkadlových selfies. Od kompletného outfitu, aký nosím do officu, až na zábery bez nohavičiek... v zamknutých albumoch len pre vyvolených 😘.

Inscrever-se
rápida e facilmente em 5 minutos
Inscrever-se
rápida e facilmente em 5 minutos
11.748 visualização 9.2.2025 06:09
870 usuário curtiu
Curtir