Jsem malej prostě no🥹
921 visualização

Ahojky slečny,dámy už jste určitě někdy přemýšleli nad tím jaké by to bylo s mladým a trochu aj malým zajíčkem neboj se malej jsem takhle kvůli DNA ale věřím že to nevadí už několikrát mi bylo řečeno že co je malé je roztomilé a hravé bohužel většina mladých děvčat se bojí udělat 1 krok nemusí to být vždy muž kdo začíná navíc mladé děvčata většinou leží jak prkna a nic od té doby co si mě vzala do parády jedna mamča sem se zaměřil přímo na vás skušenějši vy si krásně prohrajete a já se zas rad něco příručím

A zrovna to řeknu rovnou ať se nenamáháš nejsem bio ani gay takže mě fakt nezajímájí otázky jako jak se dneska do mě vejde atd a fotku svýho Karla si nech pro sebe nebo pro tu svoji polovičku kterou čirou náhodou už 2 roky bolí hlava 😂😂🤣

Inscrever-se
rápida e facilmente em 5 minutos
Inscrever-se
rápida e facilmente em 5 minutos
921 visualização 22.5.2025 12:28
16 usuário curtiu
Curtir