Motorkáři
6.604 visualização
Vyrazili jsme na motorku s plánem "něco" nafotit... 😜
Vzali jsme si proto pár rekvizit. 😀😀
Nakonec je z toho docela good album, i když to ostré srpnové slunko není pro fotky úplně ideální! ![]()