Motorkáři
6.604 visualização

Vyrazili jsme na motorku s plánem "něco" nafotit... 😜
Vzali jsme si proto pár rekvizit. 😀😀
Nakonec je z toho docela good album, i když to ostré srpnové slunko není pro fotky úplně ideální! *8*

Inscrever-se
rápida e facilmente em 5 minutos
Inscrever-se
rápida e facilmente em 5 minutos
6.604 visualização 23.8.2025 15:41
340 usuário curtiu
Curtir