Žádost o nadílku
3.876 visualização

Zachytila jsem běžný adventní den. Je plný různorodých činností. Teď večer píšu Ježíškovi a pro jistotu i Santovi, co bych ráda pod stromeček - Santa je větší drsňák, Ježíšek by mi asi jen naplácal. Já si myslím, že pořádnou nadílku si zasloužím.*13**1*

Inscrever-se
rápida e facilmente em 5 minutos
Inscrever-se
rápida e facilmente em 5 minutos
3.876 visualização 23.12.2025 09:17
348 usuário curtiu
Curtir