Před vojsky do sklepa
6.971 visualização
Babička vždycky říkala, když nás osvobozovali,museli jsme se zavřít do sklepa, ale proč to mě hošíkovi neřekla. Teď o víkendu jsme měli výročí osvobození města a vojenské sbory táhly po městě a já pamětliv varování babičky jsem se raději do sklepa schoval. ČTĚTE,PROSÍM,POPISKY,AŤ ZAREGISTRUJETE PŘÍBĚH-DÍK