Jemně nebo tvrdě?

12.1.2026 16:26·189

Každý to má rád jinak, to je dle preferencí jednotlivců. Já už z toho žužlání ucha a sladkých slovíček vyrostla a mám raději tvrdší sex. Nemyslím žádné úchylárny ale zdravě zvrhlá perverze je dobrá. Když muž je pánem situace, bere si ženu, umí přitáhnout, zmáčknout a prudce přirážet. Nějaké to přivázání(nemyslím růžová chlupatá pouta), trochu rákoskou, trochu fist, trochu piss, trochu deepthroat...Žádné jemné pohyby ale když do toho muž dá vše, až nadoraz. Přemýšlím, jak to mají muži. Protože mi chodí hodně vzkazů, kde dotyčný má nick například mazlík, mazlivec, něžnýmedvěd, tulidlo, tulivec atd. A napíšou roztékající sladký vzkaz, jak mě umazlí a v horších případech je u toho kytka, čtyřlístek a básnička ála Máchy Máj. A když napíšu, že na pubertální scény nejsem, že mám ráda divočejší mrdání, tak všichni začnou psát, ze to tak nemysleli, že mě vymrdají, do kundy, do prdele, že mě pomalu roztrhnou, naplní mi semenem všechny díry a seřežou mi prdel. Takový obrat. Tak si někdy pohraju a napíšu, že si adi vymýšlí, že má nick velkymazel a že to asi nemá jen tak. A dotyčný pohotově odpoví, že nick vůbec nic neznamená, že to si dal proto, že jiné byly obsazené. No považte, velkydrsnak byl obsazen, tak dáme velkymazel. Nějak mi uniká to chlapské uvažování, jak by to zvládnul, kdyby se s takovou sešel a chtěl jí "umazlit". A také bydliště. Inzerát z Moravy, muž z Prahy. Ale napíše. Na výtku, že je blázen, že píše na Moravu. Rychlá odpověď, že to není problém, že dnes je taková doba, že nic není nemožné, má auto atd. Říkám fajn, dojeď dnes, dáme někde kafe. A odpověď, jestli nejsem blbá, že to potřebuje vědět aspoň týden dopředu. A potom jsou ti, co napíšou, ahoj, jsem sice z Budějovic ale přes týden jsem v Praze. Co na tom, že v profilu je bydliště i s obcí. A poslední, ahoj, odkud jsi? No, asi se neumím úplně vcítit do myšlení mužů. Ale je to zvláštní svět.

189 visualizações5 meses
12 utilizadores gostam disto