Hledám inspiraci

15.1.2026 07:46 · 394 visualização tyrkysova22

Už dlouho jsem nic nenapsala. Hledám inspiraci…

Ale dnes už od rána, vlastně mě to napadlo už včera večer, když jsem otevřela zase tyhle stránky, ve mně pořád nějak sílil pocit se svěřit s tím, jak jsem zklamaná z tohoto světa. Myslím tohoto virtuálního sexuchtivého.

S přestávkami jsem tu už víc jak deset let. První roky byly fakt super! Po pár měsících rozhlížení, jsem našla blogy a stala se z nich na dva tři roky doslova závislost. Ze začátku jsem jen četla a komentovala, ale pak jsem se osmělila a napsala svůj první blog. A pak druhý, třetí….až stodvacátý. Myšlenky, pocity a chutě ze mě lítaly, jak kdybych byla smyslů zbavená a jen potřebovala všechen ten přetlak dostat ven. Byla to vážně jízda a děsně mě to bavilo. Parta lidí, která tu tenkrát psala, byla děsně fajn a vznikly z toho i vztahy a to nejen partnerské, ale i přátelské.

No a teď jsem tady ztracená. Vím, kde se pohybuju, ale upřímně, nějak se tu už necítím tak fajn, jako dřív. Dobře, uznávám, že jsem byla o dost mladší a zrovna v období, kdy se mnou všechno cloumalo. Ale teď mám pocit, že tu perverznosti, úchylnosti a prachy převažují nad tím, co má sex do života přinášet. Tedy aspoň z mého pohledu. Kam se vytratila krása ženského a potažmo i mužského těla??? Kde je nějaký cit a sympatie, které přece k takovým hrátkám aspoň trochu patří, ne? Asi jsem velká romantička nebo nevím.

A tak tu tápu a hledám inspiraci… Neříkám, že tu člověk nenatrefí na fajn profil, kde jsou pěkné sexy fotky. Neříkám, že se tu vůbec nedá s nikým si napsat pár smysluplných řádků, ale je to jako hledat jehlu v kupce sena…a toho sena je tu teda hafo.

Hezký den Tyrkysova22