Básnička

3.2.2022 07:31·494

Měl jsem na špičce svého ptáka Statného poštěváka, Moje milá maminko, měl jsem tam i hovínko. Proč já bych se synek bál.. Přejít z dírky na anáál... :-)))

Básnička se upravit nedá, myslím, že nikoho neurazí, jelikož je to spíš seanda :-) jswnz rád, že nebyla zamítnuta :-) děkuju.

494 visualizações4a