E

25.5.2024 09:46·82

Emo ty dívko bez viny, pojď semnou ulehnout do hlíny. Prokypřím jemně tvou půdu rýčem. až budeš se třást strašlivým chtíčem. Nakonec nechám tě ve slasti výbuchu, jaro je totiž cítit ve vzduchu.

82 visualizações2a
1 utilizador gosta disto