Zdravím vás všechny. Co si myslíte o tom, když někdo nabízí nějakou službičku za nějaký ten peníz? Reportar Luka184 Seguir 17 dia atrás Je to ok. Je to jistý druh přilepšení Nemám jej rád .. Je mi to jedno Total votes: 56 Expira em: 13 dias