Tak schválně. Která byla včera na divadelňaku v HK a potom ve fabrice? Reportar Uvidimepotom Seguir 4 dia atrás Byla jsem minimálně divadelňák. 0 % Byla jsem i ve fabrice 100 % Total votes: 5 A votação foi encerrada