Dlouho o ní sním. Ne tak, jak se sní o vztahu nebo o budoucnosti. Jsou to sny krátké, intenzivní, tělesné. Vracím se v nich pořád ke stejnému obrazu: ona a já, bez vysvětlování, bez závazků. Jen syrová přitažlivost, která se netváří slušně, protože prostě nemusí.
Říkejme jí Slečna. Tak ji mám uloženou i v hlavě. Píšeme si dlouho, ale vlastně o ničem podstatném. Slova jsou občas lehká, občas provokativní, sem tam těžká. Nikdy nejdeme úplně na hranu, ale oba víme, že tam někde je. Každá zpráva má podtón, který se nedá přehlédnout. Touha mezi námi roste pomalu, ale vytrvale. Je v tom napětí, čekání, prostor pro fantazii. A fantazii se meze nekladou.
Když se konečně domluvíme na setkání, překvapí mě nervozita. Nejde o strach, spíš o to, že psané slovo se má změnit ve skutečnost. Když ji uvidím přicházet, na chvíli zapomenu, co jsem chtěl říct. Je jiná, než jsem si ji představoval - ale přesně tím správným způsobem. Usměje se, trochu nejistě. Vidím, že v nervozitě nejsem sám.
Sedíme naproti sobě se skleničkou v ruce. Mluvíme o banalitách, o cestě, o počasí. Smějeme se, ale oba cítíme, že to podstatné se odehrává pod povrchem. Pohledy se zdržují o vteřinu déle, než by bylo společensky nutné. Když se náhodou dotkneme rukama, projede mnou krátký, ostrý impuls.
Ten nápad přijde nenápadně. Není to návrh, spíš tiché porozumění. Slečna se na mě podívá jinak, pomaleji. Já přikývnu. Už nejsme nervózní - jen soustředění. Těžko lze určit, kdo s bláznivým nápadem na návštěvu hodinového hotelu vlastně přišel. Vyplynulo to z konverzace.
Takový hotel působí anonymně, skoro neosobně. Právě proto je ideální. Zavřené dveře za námi udělají jasnou hranici mezi tím, co bylo venku, a tím, co teď může přijít. Uvnitř je teplo, tlumené světlo, vůně páry. Vířivka tiše bublá, sauna čeká. Nikdo jiný tu není.
Prohlížíme si pokoj a diskutujeme o všech proprietách, které na nás čekají. Smějeme se tomu trapnému momentu, kdy jsme čekali na klíčky od pokoje a zaplacení. Ze všech těch atrakcí volíme jako první saunu. V sauně je člověk nahý a s "cizinkou" po boku jde o intimní a vzrušující zážitek. Svlékání je klidné, pomalé. Sledujeme se navzájem, bez ostychu. Když stojíme nazí, vzduch mezi námi je těžký očekáváním. Přiblíží se ke mně tak blízko, že cítím její dech na kůži. Dotkne se mě - nejdřív zlehka, zkoumavě.
Jelikož jsem o tomhle okamžiku snil delší dobu, penis se automaticky zvedal již samotným okamžikem první společné nahoty. Její dotyk způsobil až pulsování, které značí, že natěšenost je na nejvyšším možném stupni.
Čas se rozpadá na útržky pocitů. Teplo, vlhko, naše těla, která reagují na každou vibraci ve vzduchu. Není potřeba mluvit, není potřeba se ptát. Slečna se pohybuje s jistotou, která mě překvapí a vzruší zároveň. Já odpovídám stejně přirozeně, jako by tohle byla situace, na kterou jsem se připravoval celý život.
Naše ruce vzájemně zkoumají každý koutek těla toho druhého. Jazykem si vychutnávám její bradavky a ona začíná smyslně sténat. Ruce jsou všude a kde nejsou, tam jsou stejně jisté doteky cítit, jako kdyby si je naše mysl sama vymýšlela.
Líbám ji celé tělo. Líbí se mi, jak její hlas reaguje, jak je snadno poznat, jaké zóny ji přinášejí největší potěšení. Nemůžeme to vydržet a přesouváme se na postel, která je obklopena obrovskými zrcadly. Začíná mi oplácet zájem o její tělo a bere si mě do pusy. Neopomíjí jazykem laskat koule a saje je tak krásně, že okolní svět opravdu přestává existovat. Je neuvěřitelný zážitek pak pozorovat, jak její krásná ňadra poskakují v rytmu přirážení v střídajících se polohách.
Obří zrcadlo na stropě pokoje dává možnost vidět vše.
Cítím, že brzy exploduji, proto to živočišné píchání pozastavuji a přesouvám hlavu k jejímu klínu a pokračuji jazykem, protože nechci skončit. Nechci ještě ten moment útěku energie z těla. Sténá a já jsem rozhodnutý, že budu pokračovat tak dlouho, dokud nebude v extázi.
Ta přichází překvapivě brzy - chvěje se jí celé tělo, od konečků prstů po víčka. Aby vše pokračovalo, jemně ji dávám péro zpět do klína. Hladím ji, a opravdu pomalu zasunuji a vysunuji. Ty okamžiky jsou slastné a zdají se nekonečné.
Cítím, že i já už chci svoji extázi. Ona mi ji chce dopřát. Vkládám penis mezi její krásné a velké kozy, vyliju na ně masážní olejíček a šukám je a dívám se ji při tom do očí. Líbí se mi sledovat, jak ji těší, že se mi to líbí a že ví, že brzy budu.
Opravdu to netrvá příliš dlouho - nic už zdržovat nejde. Šeptá mi, že chce vše na obličej, že mě chce mít všude. Rád ji to splním. Hraje si s tímto darem prstem, který střídavě dává do pusy. Nemohu se toho pohledu nabažit.
Všechno je extrémně intenzivní, bez citového balastu. Přesně tak, jak jsem si to vysnil. Živočišné, soustředěné na přítomnost. Jsme jen dvě těla, holka a kluk. Našli jsme se ve stejném okamžiku a rozhodli se ho využít beze zbytku.
Když se později ztišíme, ležíme vedle sebe v teple a tenzi, nedržíme se za ruce a neslibujeme si, že se znovu ozveme. Jen klidně dýcháme. A víme, že se možná už nikdy neuvidíme.
A nebo naopak ano a velmi brzy.
Ta situace se nám líbí, vše a nebo nic. Málo a nebo hodně. Ani jeden nevíme, co bude dál. Oba jsme smířeni s tím, že jsme prožili překrásný moment, na který nikdy nezapomeneme, ať se stane cokoliv.