A jedeeeem.....
25 866 просмотров

..pan Ctvrtnicek me trochu poblaznil s tou jeho reklamou..takze kdyz on na sankach, tak ja taky.(jenze nebyl snih)
:O(

Регистрация
быстро и легко за 5 минут
Регистрация
быстро и легко за 5 минут
25 866 просмотров 3.12.2006 20:23
98 пользователям это нравится
Нравится