Vířivka ..
69 258 просмотров

Cestou po Moravě zpět k domovu, padala tma a my si řekli že přespíme někde mimo domov. Vygooglili jsme si jeden apartmánek a vytáhli foťák. No a zas jednou něco nafotili.

Регистрация
быстро и легко за 5 минут
Регистрация
быстро и легко за 5 минут
69 258 просмотров 8.8.2016 14:28
1 878 пользователям это нравится
Нравится

Больше альбомов и видео этого пользователя