Fotograf u nás :)
76 755 просмотров

Tak sme si pozvali fotografa k nám domov a dúfame že sa budú fotky páčiť aj ostatným a nie len nám :)
Za nafotenie a spracovanie týchto fotiek ďakujeme fotografovi pod nickom x-studio
Ak sa budú fotky páčiť a budú mať veľa pozitívnych ohlasov a komentárov možno ešte nejaké pridáme :)

Регистрация
быстро и легко за 5 минут
Регистрация
быстро и легко за 5 минут
76 755 просмотров 28.8.2016 15:39
2 475 пользователям это нравится
Нравится