v zimě na sněhu
5 518 просмотров
byl jsem domluvený s jedním "fotografem" na focení a když jsem tam 50km dojel, tak tam "mistr" nebyl...tak jsem se cestou zpět vyfotil alespoň sám...
Больше альбомов и видео этого пользователя
Мы рекомендуем
Новый