v zimě na sněhu
5 518 просмотров

byl jsem domluvený s jedním "fotografem" na focení a když jsem tam 50km dojel, tak tam "mistr" nebyl...tak jsem se cestou zpět vyfotil alespoň sám...

Регистрация
быстро и легко за 5 минут
Регистрация
быстро и легко за 5 минут
5 518 просмотров 17.1.2018 12:20
110 пользователям это нравится
Нравится